Главная arrow Статьи arrow Пресса о нас (БАМ) arrow Агентство «Юн-пресс», 5 мая 2007 года
27.09.2022
 
 
Мототехника
Главная
Мотоциклы
Скутеры >50 см3
Скутеры <50 см3
Мопеды
Купить онлайн
Интернет-магазин запчастей
Меню
Форум
Инструкции по моделям
Фотогалерея
Статьи
ПДД
Архив новостей
Альфамотопутешествия
Сервис
Подписка на новости
Rambler's Top100

Агентство «Юн-пресс», 5 мая 2007 года Версия для печати
10.03.2008

«На Байках – до БАЙКалу!»
Багатоденний АльфаМотопробіг (БАМ) на малокубатурних скутерах пройде за маршрутом Одеса-Іркутськ під девізом «На Байках – до БАЙКалу!»

БАМ включає декілька етапів, а його маршрут пробігу пролягатиме через 50 великих міст та близько 500 інших населених пунктів України та Росії. Старт першого етапу Одеса-Крим намічено на 9 травня та присвячено 62-ій річниці Перемоги радянського народу у Великій Вітчизняній війні. Старт відбудеться о 12.00 на Меморіалі 411-й батареї у місті Одеса. Кінцева дата планується на день Москви у вересні місяці, на Байкалі ж скутеристи будуть приблизно в кінці липня.

Ідея пробігу належить московським скутеристам Андрію та Глебу Величко, а також генеральному менеджеру Торговельної марки «АЛЬФАМОТО» Михаїлу Бад»їну. Учасники з Москви даного заходу складається з двох юнаків та милої дівчини: Глеба Величко, Едуарда Усідуса та Насті Маслової. Скутери – це не єдине, чим вони займаються. Їх капітан (Глеб) складає шафи-купе, скутерами ж захопився ще з 14 років, його напарник по пробігу допомагає у цій галузі, вони друзі вже багато років, а представниця слабкої статі час від часу навчається. Вирішили прийняти участь тільки із цікавості, відвідати нові загадкові місця, сфотографувати та показати нащадкам. За їх словами, мова про гонорар навіть не йшлась. Настя каже, що якість техніки буде відігравати далеко не основну роль, головне – це людські якості такі, як мужність, відвага та здатність приймати рішення.

Планується участь двох команд (3-6 осіб). У пробігу по території України приймуть участь до 15 осіб. Вони проїжджатимуть по 8-10 годин, долаючи відстань у 200-300 км, адже максимальна швидкість скутера – 70-75 кмгод.

Для бренда-організатора ціль пробігу – реклама. Нещодавно проходив тренувальний пробіг у 1500 км Київ-Москва. А більш глобальний БАМ планується вже у серпні 2009 року. Організатором пробігу є Торгівельна марка «АЛЬФАМОТО» та підприємство «Альфа-Ком» (Одеса), яке спеціалізується на дистрибуції мототехніки виробництва Республіки Китай (за участю інженерно-конструкторських підрозділів на території України та Росії). Дилерська мережа ТМ «Альфамото» в Україні налічує понад 100 юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. Одна екіпіровка коштує близько 1 000$, перший внесок складав близько 8 000$, але на даний момент вже витрачено понад 25 000$.

Неофіційна презентація пробігу відбулася у рамках III міжнародної спеціалізованої виставки фототехніки та аксесуарів «Мото07байк» (7-10 березня 2007 р., Київ) в УНІАНі.

Вперше у історії СНД таку значну відстань (8500 км) буде подолано на малокубатурних скутерах. На японських скутерах подібні пробіги вже відбувались, тож те, що в подорожі приймають участь саме китайські скутери – унікальність.

У якості почесних гостей запрошені видатні діячі культури, політики та бізнесу. На маршруті проводитиметься велика кількість агітаційних заходів (марафони, концерти, зустрічі фахівців та шанувальників мототехніки, спортивно-культурні заходи).

Проект висвітлюватиметься у всесвітній мережі у режимі «он-лайн». За підсумками акції силами професійних кіномитців буде створено документальний фільм «БАМ XXI сторіччя».

 

Ільїна Анастасія
 
Следующий >
Время
 
Голосования
Какая кубатура (объём) техники Вас интересует?
 
Случайное фото

Slider

Гоблин шоу: Открытие сезона 2007

V3 (250cc)
 
Top! Top!